Akvilon

(044) 503-04-33
(044) 581-68-69
Головна Компанія Загальна інформація

Загальна інформація

Аквілон-Енергія - це перспективна компанія, що динамічно розвивається. З лютого 2007 року ми надаємо на ринку України широкий спектр послуг з постачання обладнання та інжинірингових рішень у сфері гарантованого електроживлення. Ми є офіційним дистриб'ютором продукції Socomec UPS в Україні. Поставляємо джерела безперебійного живлення, AGM акумулятори, запчастини та аксесуари.

Також ми є офіційним дистриб'ютором герметизованих свинцево-кислотних акумуляторних батарей торгової марки VENTURА з діапазоном ємностей від 1,2 до 230 А / ч, дистриб'ютором концерну "Exide Technologies" (Німеччина) в області поставки GEL / AGM / Classic промислових акумуляторних батарей різного призначення.

Серед клієнтів ТОВ «Аквілон-Енергія» оператори мобільного зв'язку, інтернет-провайдери, центри обробки даних (ЦОД), банківські структури, підприємства ПЕК, компанії з монтажу та обслуговування пожежно-охоронних систем, медичні установи, торговельні центри, морські, річкові судна і об'єкти портової інфраструктури, кінцеві споживачі інформації.

Перевагами нашої продукції є відмінне співвідношення ціна / якість, гнучка цінова політика при підборі обладнання, високий ККД пристроїв (до 96%), коефіцієнт вихідної потужності, доведений до 1; європейська якість ДБЖ і промислових акумуляторних батарей.

Наявність власного адміністративно-складського комплексу, оснащеного найсучаснішим складським обладнанням, дозволяє в найкоротші терміни поставляти широку номенклатуру продукції і надавати високоякісні логістичні послуги замовникам.

Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне сервісне підтримку всієї продукції. Сервісна підтримка - найважливіша частина системи продажів високотехнологічного обладнання. Компанія надає своїм клієнтам повноцінну технічну підтримку та обслуговування всього спектра джерел безперебійного живлення Socomec і акумуляторних батарей. Служба сервісу ТОВ «Аквілон-Енергія» має висококваліфіковані інженерні кадри. Технічне обслуговування здійснюється на всій території України і є запорукою довгої та безаварійної роботи електротехнічного устаткування.

Обираючи обладнання, призначене для захисту відповідальних споживачів від проблем в мережах електроживлення, важливо враховувати технічні характеристики і рівень надійності. Джерела безперебійного живлення Socomec, AGM акумулятори Ventura, які поставляє компанія Аквілон-Енергія - найкращий вибір для тих, хто цінує високу якість.

Базовими принципами діяльності компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта - максимально можливе врахування усіх його вимог, висока якість продукції та пропонованих послуг, строгість і своєчасність в дотриманні зобов'язань перед замовниками і партнерами.

Якщо вас цікавлять джерела безперебійного живлення, AGM акумулятори, звертайтеся в нашу компанію. Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Будемо раді співпраці з вами.
 

Головна Компанія Загальна інформація
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Обратная связь Позвонить   Контакты